2. El Ürünler

Afacan park olarak çocuk oyun parkları başta olmak üzere birçok oyun grubunun satışını gerçekleştirmekteyiz. Firmamızdan sıfır oyun grupları satın alabileceğiniz gibi aynı zamanda ikinci el oyun gruplarını da satın alabilirsiniz. Birçok işletme maliyet düşürmek, hedeflenen proje için daha az bütçe ayırmak gibi birçok nedenden dolayı tercihlerini 2. El oyun gruplarından yana kullanmaktadır. Çünkü, daha öncede ifade etmiş olduğumuz gibi 2. El oyun gruplarını satın almak çok daha avantajlı bir durum olarak öne çıkmaktadır. 

2. El Oyun Grupları Güvenilir mi?

2. el oyun grupları hakkında en fazla merak edilmekte olanlardan birisi de ürünlerin güvenilir olup olmadığı olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar her ürünün 2. Elinde olduğu gibi oyun gruplarında da şüpheyle yaklaşmaktadır. Afacan park olarak satışa sunduğumuz 2. El oyun gruplarının tamamı güvenilirdir. Ürünler kullanıma engel olacak herhangi bir güvenlik problemine ya da işlev bozukluğuna sahip değildir.

Afacan park olarak 2. El portföyümüzde yer alan ürünlerin tamamı gerekli kontrol ve testler uygulandıktan sonra satışa sunulmaktadır. Bu nedenle herhangi bir sıkıntıyla karşılaşmanız mümkün değildir. Afacan park olarak hizmet politikamız ve kalite anlayışımız gereğiyle müşterilerimizin hiçbir şart altında memnuniyetsiz kalmamasını hedeflemekteyiz. Projelerimizi ve ekiplerimizi de bu doğrultuda yönlendiriyoruz. 2. El ürünlerde dahil olmak üzere firmamızdan satın alacağınız her türlü oyun grubunda son derece iddialıyız. 

Biz Kimiz?

Afacan park olarak 2007 yılında kurulmuş olan ve bu süreden beri softplay sektöründe müşterilerine hizmet vermeye devam eden bir firmayız. Çocuk oyun parkları başta olmak üzere çocukların eğlence hayatında önemli bir yere sahip olan oyun grupları alanında en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Müşteri odaklı hizmet anlayışımız, deneyimli ekibimiz ve sektördeki deneyimimiz sayesinde sektörün önde gelen firmaları arasında kabul edilmekteyiz. Afacan park olarak hedefimiz her daim daha iyi hizmet verebilmek için gerekli bütün çalışmaları eksiksiz bir şekilde yerine getirmektir.

Daha öncede ifade etmiş olduğumuz gibi firmamızın öncül hedeflerinden birisi de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Firmamız kurulduğu günden bu yana kadar müşteri memnuniyetinden hiçbir zaman için vazgeçmemiştir. 2007 senesinden bu yana alanımızla ilgili sektörde hizmet sunmaktan ve sektörde vermiş olduğumuz hizmetin çocuklara yönelik olmasından duyduğumuz mutluluk bizi işimize daha çok büyük bir aşkla bağlamaktadır. Hedefimiz hep çok daha iyi ve hep daha kaliteyi çok daha uygun fiyatlara hizmetinize sunmaktır. Belli programlar ve disiplinli çalışmamız sayesinde kendimizi geliştirmeyi ve sizlere daha iyi bir şekilde hizmet vermeyi hedefliyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan bir sisteme sahip olarak daha yüksek kaliteli oyun grubu ekipmanları üretimini yapmaktayız.

2007 yılından bu güne kadarki deneyimimiz ile üretimini gerçekleştirmekte olduğumuz tüm ürünler, Avrupa ve Dünya standartlarına tamamen uygun bir şekilde imal edilmektedir. Trambolin gibi birçok ürün çeşidini, siz değerli müşterilerimize üstün kalite anlayışı ile sunmaktayız.

Afacan Park Softplay Hizmetleri

Afacan park olarak siz değerli müşterilerimiz için birçok hizmet sunuyoruz. Firmamız bünyesinde siz değerli müşteriler için sunulan hizmetleri şu şekilde sıralamamız mümkün;

       ·         Oyun parkı danışmanlığı, üretmiş olduğumuz oyun gruplarını da temel ilkemiz geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenli ve daha sağlıklı oyun oynamalarını temin etmektir. Oyunun çocuklar üstündeki fiziksel ve ruhsal gelişimlerine olan katkılarının bilincindeyiz. Talep ettiğiniz oranda mekanınıza gelip keşif yaparak uygun standartlarda olarak üç boyutlu tasarımlar yapmaktayız.

       ·         Yaptığımız keşifler sonrasında mekan uygunluğu ve tasarımlar konusunda anlaşma sağlanmasının arkasından imalat aşamasına geçmekteyiz. Bu noktada işletme sahibiyle entegre bir şekilde çalışıyoruz. Tasarlanan projeler, işletme sahibinin de onayının ardından hayata geçirilmektedir.  

       ·         İmalat aşaması sonrasında ise alanında deneyimli ve profesyonel kişilerden oluşan montaj ekibi devreye girmektedir.

       ·         Montaj ekibimiz personelinize oyun grubunun güvenli kullanımı, bakımı ve hijyen tedbirleri konuları hakkında bilgi vermek amacı ile bir eğitim programı hazırlar.

       ·         Vermiş olduğumuz hizmetler sadece satış ve imalat aşamasından ibaret değildir. Satış sonrası destek ve yedek parça temini konusunda da müşteri beğenisi esasına dayalı hizmet sunmaktayız. Kısacası, softplay ürünleri satın almaya karar verdiğiniz andan tüm kullanım sürecine kadar her daim yanınızdayız. 

2. El Oyun Parkı Almanın Faydaları

2. el oyun parkı almak, birçok kişinin tereddütle yaklaştığı ve şüpheye düştüğü bir konu olsa da kullanıcılara birçok avantaj sağlamaktadır. 2. El ürünleri satın almak öncelikle maddi açıdan ciddi bir tasarruf elde etmenizi sağlamaktadır. 2. El oyun parkları sıfır oyun parkları ile kıyaslandığında çok daha düşük fiyat etiketlerine sahip olmasıyla öne çıkıyor. Öte yandan baktığımızda 2. El ürünleri temin etmek çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Sıfır oyun parkı satın almak istediğinizde ürünler, proje ve tasarıma göre imal edilecektir. Bu da bir müddet beklemenizi gerektirecektir. Fakat 2. El ürünlerde böyle bir durumla karşılaşmak mümkün değildir. 2. El oyun parklarını çok daha hızlı ve uygun fiyatlarla elde etmek mümkün.  

X