Anahtar Teslim Oyun Parkı Danışmanlığı

Oyun parkları, günümüzde oldukça popüler alanlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Çocukların en büyük ihtiyaçlarından birisi hareket etmektir. Hareket edemeyen, enerjisini atamayan çocukların hem fiziksel gelişimlerinde hem de zihinsel gelişimlerinde çeşitli sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle çocukların düzenli bir şekilde hareket etmeleri, çeşitli aktiviteler yapmaları son derece önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Eskiden sokaklar, çocukların eğlenebilmeleri ve doyasıya hareket etmeleri, oyun oynamaları için son derece elverişli alanlardı. Fakat aynı şeyi günümüz için söylemek pek mümkün değil. Şehirleşmenin artması, şehirlerin daha kalabalık hale gelmesi gibi nedenlerle ortaya çıkan güvensizlik gibi durumlar; çocukların sokakta rahat rahat oynamalarının önüne geçiyor.

İşte tam olarak bu noktada çocuklar için çeşitli alternatifler geliştiriliyor. Bu alternatiflerden en sık karşılaştıklarımızda birisi de oyun parkları. Oyun parklarında çocuklar güvenli bir ortamda, yaşıtlarıyla birlikte fizyolojik ve zihinsel gelişimlerini destekleyici aktivitelerde bulunup, enerjilerini atabiliyorlar. Bu nedenlerden dolayı günümüzde hizmet veren işletmelerin birçoğu trambolin gibi çeşitli oyun parkları oluşturuyor. İşletmeler, bu sayede çocuklara daha iyi bir şekilde hitap etmeyi ve daha iyi hizmetler sunmayı hedefliyor.

Afacan park olarak oyun parkı hizmetleri vermekteyiz. İşletmeleriniz için dilediğiniz tarz ve içerikte oyun parkları oluşturmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Afacan park olarak yüksek kalite anlayışımız ve müşteri odaklı hizmetlerimizle, yıllardır softplay sektörünün önde gelen firmalarından biriyiz. Afacan park olarak öncelikli hedefimiz müşterilerimizin taleplerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmek ve en iyi çözümleri sunmaktır. Firmamızdan softplay alanına dair birçok hizmeti alabileceğiniz gibi oyun parkı danışmanlığı hizmetleri almanızda mümkün.Anahtar teslim oyun parkı danışmanlığı sayesinde en yenilikçi ve getirisi en yüksek oyun parklarını işletmelerinize kazandırabilirsiniz. Profesyonel ve alanında son derece deneyimli ekibimiz, sizler için en iyi seçenekleri değerlendirecek ve memnun kalacağınız çözümler ortaya koyacaktır.

Anahtar Teslim Oyun Parkı Danışmanlığı Hizmetleri

Anahtar teslim oyun parkı danışmanlığı içerisinde birçok hizmet mevcuttur. Oyun parkı oluşturma süreciniz planlamadan tutunda inşa sürecine kadar profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilir. Bu sayede hem maksimum verimi almış olursunuz hem de bu süreci en hızlı ve en ideal şekilde tamamlarsınız. Bu nedenle birçok işletme firmamızdan oyun parkı danışmanlığı hizmetleri almaktadır. Peki, oyun parkı danışmanlığında ne yapılır, müşterilere hangi hizmetler sunuluyor?

Öncelikle belirtmek gerekiyor ki Afacan Park olarak öncelikli ve birincil hedefimiz çocuklar için ‘güvenli ve sağlıklı oyun’ ortamı sunmaktır. Çünkü inanıyoruz ki çocuklar için yaşamı öğrenmenin en etkili ve önemli yollarından birisi de oyun oynamaktır. Fiziksel ve zihinsel aktivite içeren oyunlar çocukların psikomotor, fiziksel, sosyal, duygusal, bilişsel ve dil gelişimleri üzerinde oldukça etkilidir. Bu nedenle çocuklar için tasarladığımız oyun alanlarını güvenli bir hale getiriyor, sağlıklarına zarar vermemek için gereken her türlü önlemi alıyoruz.

Oyun parkı danışmanlığı hizmetlerine dahil olarak ilk başta, oyun parkı kurulacak olan alanın keşfini gerçekleştiriyoruz. Ardından gelinen aşamada ise alana ve gerekli standartlara tamamen uygun bir şekilde 3 boyutlu tasarımları uyguluyoruz. Bu noktada müşterilerimizle sürekli iletişim halindeyiz. Çünkü müşterilerin isteklerine önem veriyor ve süreç hakkında doğru bir şekilde bilgi sahibi olmalarını istiyoruz. 3 boyutlu tasarımın yapılması ve tasarım sonucunda müşteriden alınan geri dönütleri hesaba katarak üretim aşamasına geçiyoruz. Oyun gruplarının imalatı esnasında son derece titiz bir şekilde üretim gerçekleştirilir. Üretimin gerçekleşmesinin ardından ise profesyonel ve tecrübeli montaj ekibimiz, oyun parkının montajını gerçekleştirilir. Kurulan oyun parkı, gerekli test ve uygulamaların yapılmasının ardından kullanıma tamamen hazır hale gelir.

Kurulum aşamasının tamamen sona ermesinin ardından kurulum yapılan işletmenin personelleri, ürünler hakkında eğitime tabi tutulur. Oyun parkının güvenli bir şekilde kullanımı, gereken bakımlar ve hijyen kuralları hakkında personeller eğitilir. Bu noktada personellerin güvenli kullanım ve bakım konusunda yeterli bilgi sahibi olması son derece önemlidir. Oyun parkı ile ilgilenecek olan personeller, güvenlik hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Bu sayede herhangi bir kaza durumunun önüne geçmek ve çocukların daha güvenli bir ortamda eğlenmesini sağlamak mümkün olacaktır. Ayrıca çocuk oyun parkları periyodik bakımlara ihtiyaç duymaktadır.

Firmamızın siz değerli müşteriler için sunmakta olduğu hizmetler satış sonrasında da devam etmektedir. Satın aldığınız ürünlerle ilgili karşılaşabileceğiniz tüm problemlerde yanınızdayız. Ürünlerle ilgili yaşadığınız her türlü problemde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız ürünlerde ihtiyaç duyabileceğiniz yedek parça ve aksesuarların teminini de gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca firmamız talep edildiği takdirde oyun alanı ya da işletmede bulunan diğer alanlar içinde çalışmalar yapmaktadır. 

Oyun Parkı Danışmanlığının Faydaları Nelerdir?

Çocuk parkı gibi ürünler için başvurabileceğiniz oyun parkı danışmanlığının birçok faydası bulunmaktadır. Öncelikle işletmelerinize kuracağınız oyun parklarının planlaması, üretimi ve hayata geçirilişi uzman ekipler tarafından yapılmış olur. Bu sayede çok daha kaliteli ve müşterilerinize daha iyi hitap eden oyun parkları oluşturabilirsiniz. Oyun parkı seçeneklerine baktığımız zaman birçok ürünün yer aldığını görmekteyiz. Profesyonel ve deneyimli ekibimiz ile birlikte, işletmeniz ve işletmenizin konsepti için en uygun olan seçenekleri değerlendirme şansını yakalarsınız. Proje geliştiren ekibimiz sizlerin de fikrine önem vermektedir. Her iki tarafında uzlaştığı bir proje ortaya koyulur ve üretimine başlanır. Böylelikle gerçekten kaliteli ve uzun ömürlü oyun parklarını işletmenize kazandırabilirsiniz. 

X