Hareketli Oyun Grupları

Çocukların hem fiziksel gelişimi hem de zihinsel gelişimi için farklı aktiviteler yapmaya ihtiyaçları vardır. Hareketli oyun grupları ise tam olarak bu amaçla üretilmiş ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Hareketli oyun grupları farklı ürünlerden oluşmaktadır. İşletmeleriniz için satın alacağınız oyun grupları arasından dilediğiniz seçimleri yaparak, hayal ettiğiniz konsepti çok kolay bir şekilde hayata geçirebilirsiniz. Hareketli oyun grupları içerisinde yer alan ürünler şu şekildedir;

       ·         Palmiye ağacı

       ·         Hamster

       ·         Otobüs

       ·         Atlı karınca

        Hareketli oyun grupları portföyü içerisinde yer almakta olan tüm ürünlere web sitemiz üzerinde yer alan e – katalog üzerinden ulaşmanız mümkün. Ayrıca diğer kategorilerimize ait ürünleri de e – katalog üzerinden inceleyebilirsiniz. 

Hareketli Oyun Grupları Özellikleri

Hareketli oyun grupları özellikle de 2 – 6 yaş arasındaki çocuklar için eğlence amaçlı olarak tasarlanan ürünlerdir. Afacan park olarak satışını gerçekleştirdiğimiz oyun grupları kalite ve işçilik bakımından üst seviyede olup, her müşterisinin takdirini kazanmaktadır. Ana okulları, lunapark, eğlence merkezleri, eğlence yerleri başta olmak üzere neredeyse bütün işletmeler için kullanılabilir ürünlerden oluşmaktadır.

Portföyde yer alan bütün ürünler gerekli kalite standartları göz önünde bulundurularak imal edilmektedir. Ürünler, Avrupa ve Dünya standartlarına tamamen uygun bir yapıya sahiptir. Ayrıca hareketli oyun grupları içerisinde yer almakta olan atlı karınca gibi tüm oyun grupları, tamamen güvenilir bir yapıya sahiptir. Çünkü çocukların güvenli bir ortamda eğlenmeleri, başlarına herhangi bir istenmeyen durumun gelmemesi bizim için oldukça önemli bir konudur.

Hareketli oyun grupları kategorisiyle ilgili en çok sorulanlardan birisi de ürünlerin boyutları ile ilgili sorular olarak karşımıza çıkıyor. Ürünler, kullanılacak olan alan ve ihtiyaçlara göre imal edilmektedir. Yani farklı boyutlarda ürünlerin imalatı yapılmaktadır.

Hareketli Oyun Grupları Fiyatları

Hareketli oyun grupları fiyatları konusunda net bir fiyat bulunmuyor. Çünkü kategori altında farklı ürünler yer almaktadır. Dolayısıyla fiyatlar değişiklik gösteriyor. Hangi ürünün seçildiği, ürünlerin boyutları ve müşteriler tarafından talep edilen ekstra özellikler; fiyatların değişmesine neden olmaktadır. Fakat, hamster oyuncak gibi tüm ürünlerin son derece uygun fiyat etiketleriyle satışa sunulduklarını belirtmekte de fayda var.

Fiyat konusunda detaylı bilgi almak ya da teklif almak için iletişim kanalları üzerinden firmamızla iletişim kurabilirsiniz. 

Hareketli Oyun Grupları Tercih Etmek İçin Nedenler

Hareketli oyun gruplarını işletmelerinizde tercih etmeniz birçok neden sayılabilir. Eskiden çocuklar sokakta oynayarak, enerjilerini atabiliyor ve eğlenceli vakit geçirebiliyordu. Fakat şimdi hem şehirleşme hem de ebeveynlerin ortama güvenememesi gibi nedenlerden dolayı bunu yapmak pek mümkün değil. Durum böyle olunca çocukların eğlenebileceği alternatif yerlere ihtiyacı oluyor. Bu noktada karşımıza çıkan en iyi seçeneklerden birisi de atlı karınca gibi ürünlerin yer aldığı hareketli oyun grupları. Bu ürünler sayesinde çocuklar yaşıtlarıyla birlikte zaman geçirme imkanını buluyor, eğleniyor ve farklı aktiviteler yapma fırsatını elde etmiş oluyor. Ayrıca ebeveynlerde çocuklarının güvende olduğunu hissediyor.

Afacan Park olarak hazırladığımız tüm softplay ürünleri, çocuklara tamamen uygun bir yapıya sahiptir. Hem sağlık açısından hem de güvenlik açısından çocukların en sorunsuz şekilde eğlenebilmeleri için tasarlanmıştır.

Ayrıca hareketli oyun grupları başta olmak üzere tüm ürünler, çocukların fizyolojik ve zihinsel gelişimlerini destekleyici özelliklere sahiptir. Bu nedenle çocuklar eğlenirken aynı zamanda gelişimleri adına da olumlu aktiviteler yapmış olurlar.

Hareketli oyun grupları özellikle de sosyalleşme açısından son derece faydalı ürünlerdir. Çocuklar bu oyun grupları sayesinde diğer çocuklarla birlikte hareket etmeyi, oyun oynamayı öğrenir. Yeri geldiği zaman sırasını bekleyen, yeri geldiğinde başka bir çocukla beraber hareket eden çocuklar; sosyallik açısından gelişirler. Günümüz çocukların dijital dünyayla olan ilişkisinin sosyalliklerini baltaladığını düşünürsek, çocuklar için oldukça faydalı bir aktivite olduğu sonucu çıkacaktır.

Oyun parkurlarımızın her birini, her yaştan çocuk için daha sağlıklı ve güvenli bir konfor alanına sahip olması üzerine çalışıp üretiyoruz. Oyun parkurlarımızda kullanmış olduğumuz malzemeler ile çocuklarımız için güvenli, tehlike arz etmeyen ve insan sağlığına zararlı olmayan ürünler tercih ediyoruz. Ürünlerimiz denetimlerden geçerek sizlerin memnuniyetine sunuluyor. Her bir oyun parkı için itinayla çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bu sayede çocuklarınız oyun alanının tadını çıkarırken size de içiniz rahat bir biçimde onun keyifli hallerini izlemek kalıyor.         

X