Hijyen ve İlaçlama

Afacan Park olarak 2007 yılından bugüne softplay sektöründe aktif bir şekilde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Takdir edersiniz ki oyun oynamak, çeşitli aktiviteler yapmak çocukların gelişimi açısından son derece önemli bir konu. Bu konu hakkında yapılan çeşitli araştırmalar göstermektedir ki oyun grupları gibi ürünlerle aktiviteler yapmanın çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimleri üzerinde son derece etkisi bulunmaktadır. Afacan park olarak, çocukların oyun oynayacak alan bulmakta zorlandığı bu günlerde çocukların en güvenli bir şekilde oyun oynayabilmeleri için yanınızdayız.

Firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden birisi de genel oyun alanı hijyen ilaçlama ve top yıkama olarak öne çıkmaktadır. Daha öncede ifade ettiğimiz gibi çocukların güvenli bir ortamda oynamaları bizim için son derece önemli bir husus. Bu noktada softplay ürünlerinin herhangi bir kazaya neden olmayacak şekilde tasarlanmasının yanı sıra çocukların güvenliğini tam anlamıyla sağlayabilmek adına düzenli bir şekilde temizlenmesi de gerekmektedir. 

İlaçlama ve Top Yıkama Hizmetleri Nelerdir?

Oyun topları, çocuklar için tasarlanan ve birçok oyun grubunun içerisinde yer almakta olan oyuncaklardır. Fakat oyun topları yapısı itibariyle kirlenmeye oldukça müsaittir. Bu nedenle düzenli bir şekilde temizlenmeye ihtiyaç duyarlar. Afacan park olarak hedef kitlemizi oluşturan çocukların sağlığını koruyabilmek için top yıkama hizmetleri sunmaktayız. Top yıkama hizmetinde kullanılan ilaçlar ve yıkama yöntemleri sayesinde top üzerinde yer almakta olan tüm bakteri ve virüsler yok edilir. Bu noktada çocukların herhangi bir bakteri ya da virüse karşı korunmaları sağlanmış olur.

İlaçlama ve Top Yıkama Hizmetlerine Neden İhtiyaç Duyulur?

Oyun grupları ve oyun topları düzenli bir şekilde yıkanmaya ya da temizlenmeye ihtiyaç duymaktadır. Takdir edersiniz ki çocuklar hijyen kurallarına riayet etme konusunda zaman zaman bazı sıkıntılar yaşamaktadır. Oyun esnasında ellerini sık sık ağzına götüren çocuklar, bu alanlardan hastalık kapabilirler. Bu nedenle oyun alanlarının düzenli bir şekilde temizlenmesi son derece önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Afacan park olarak oyun alanlarınız için ilaçlama ve top yıkama gibi birçok hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimiz kapsamında oyun alanlarının tüm temizlik ihtiyaçları mümkün olan en iyi şekilde tamamlanmaktadır. Bu noktada temizlik ve yıkama gibi ihtiyaçlarınız oluştuğunda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tüm yıkama ve temizlik işlemleri alanında deneyimli ve profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca temizlik esnasında kullanılan tüm malzemeler antibakteriyel özellikler taşımaktadır. Bu nedenle çocukların güvenli bir ortamda oyun oynaması için gereken temizlik işlerini gönül rahatlığıyla firmamızdan talep edebilirsiniz. 

Afacan Park Oyun Alanları Temizlik Hizmetleri

Günümüzde neredeyse her alanda olduğu gibi oyun grupları içinde temizliğin önemi son derece yüksektir. Oyun alanlarının temiz bir halde bulunması da ekstra bir önem taşımaktadır. Çünkü çocuklar dış ortamlardan gelebilecek olan bakteri ve virüslere karşı çok daha korumasız bir haldedirler. Hem oyun oynama alışkanlıkları hem de genel davranışları nedeniyle dış yüzeylerle daha fazla temas etmektedirler. Bu nedenle söz konusu oyun alanlarının düzenli bir şekilde temizlenmesi ve çocuklar için daha uygun bir hale getirilmesi gerekmektedir. 

Oyun Alanlarının Çocuklar İçin Faydaları

Günümüz çocuklarının birçoğu vaktinin çok büyük bir kısmını elektronik ortamlarda geçiriyor. Tablet, telefon gibi cihazlarla uzun süre haşır neşir olan çocuklar; sosyalleşme konusunda çok ciddi sıkıntılar yaşıyorlar. Bu noktada çocukların kendi akranlarıyla birlikte oyun oynamaları ve beraber hareket etmeleri gerekmektedir. Oyun parkları bu duruma en iyi biçimde çözüm getirmektedir. Oyun parklarında pek çok çocuk aynı anda birlikte oyun oynayacağı için çocukların sosyallikleri artar. Daha fazla sosyalleşen çocuklar, ebeveynleri aracılığıyla veya kişisel olarak öğrenemeyeceği pek çok şeyi öğrenebilir. Bu durumda çocukların gelişimi üzerine mükemmel katkılar sağlayacaktır. Ayrıca bu konu da yapılan pek çok araştırma göstermektedir ki çocukluğunda sosyallik sıkıntısı yaşamakta olan pek çok birey, yetişkinlik çağında da sosyalleşme ilgili problemler çekmektedir. Bu sebeple, çocukların yeterince sosyalleşmesinin sağlanması oldukça önemli bir konu olarak ön plana çıkmaktadır.

Afacan Park Hizmetleri

Afacan park olarak 2007 yılından bu yana softplay sektöründe aktif bir şekilde faaliyet göstermekteyiz. Uzun yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübe, hizmet anlayışımız ve profesyonel ekibimiz ile birlikte sektörün öncü firmaları arasında kabul edilmekteyiz. Firmamızdan oyun alanları satın alabilir, oyun alanları için softplay temizlik başta olmak üzere birçok hizmet talebinde bulunabilirsiniz. 

X