BİZ KİMİZ ?

2007 yılından beri çocuk oyun grupları ve oyun merkezleri üzerine faaliyet gösteren AFACANPARK olarak, çocukların yaşamında beden ve ruh sağlığı açısından oyun ve oyun gruplarının öneminin büyük olduğunu biliyor ve çalışmalarımıza ona göre devam ediyoruz.
Tamamı profesyonel ve deneyimli personellerden oluşan AFACANPARK, hizmet ağını genişleterek müşterilerine daha geniş bir ürün ve hizmet yelpazesini sağlamıştır.Güler yüzlü ve alanında uzman, eğitimli satış ve teknik personeliyle müşterilerinin güvenini kazanarak öz sermayesini geliştirmiş ve sektördeki saygıdeğer yerini kazanmıştır.
Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla AFACANPARK olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz. Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz.
AFACANPARK olarak hizmet verilen sektörlerde başarılı olmak isteniyorsa mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyor ve bu düşünceyle hizmetlerimize devam ediyoruz.

VİZYONUMUZ

İmal ettiğimiz kaliteli, sağlıklı ve güvenli oyun alanları ile alternatifsiz olan AFACANPARK oyun gruplarını dünyanın birçok ülkesinde kullanıcıların hizmetine sunmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Yenilikçi tasarım yaklaşımı ile müşterilerimize yüksek kalitede oyun grubu ekipmanları sağlamak ve bunu da etkin hizmet anlayışı ile sunan bir dünya markası olmak.

Uluslararası Kargo
En İyi Teklifler
Güvenli Ödemeler
X